Svadba

 
Blíži sa Váš deň a neviete kde zorganizovať svadbu, ako so svadobnou výzdobou, či prečo sa rozhodnúť pre svadobnú koordinárku?

 

Kto povedal, že svadby nemôžu byť nádherné a cenovo dostupné? 
Ste pripravení naplánovať perfektnú svadbu a ešte aj ušetriť? Radi Vám s tým pomôžeme. Svadba a svadobná výzdoba od MariaH events je pre každý rozpočet.

Ako každé malé dievčatko chce byť princeznou, tak aj pre každú nevestu je svadobný deň veľmi dôležitý, kedy sa aspoň na jeden deň  môže cítiť ako princezná.

Preto Vám radi pomôžeme s týmto výnimočným dňom, vybavíme všetko za Vás, spravíme výzdobu podľa želania a predstáv, aby ste sa  bez starostí mohli vo svoj svadobný deň cítiť ako v rozprávke.

Niet nad lepší pocit ako keď pri vstupe do svadobnej sály s výzdobou počujete: waaau.
Princezná s princom a popri tom krásne zladená a vyzdobená sála, stoly, servítky, sviečky, kvetinová výzdoba a veľa iných detailov, ktoré nielen hosťom vyrazia dych.


Na osobnom stretnutí sa porozprávame o Vašej predstave o priestoroch, ponuke farieb, type a štýle svadobnej výzdoby, prípadne zabezpečíme komplet svadbu “na kľúč”. Poradíme s výberom, pripravíme návrhy tak, aby sme splnili Vaše očakávania. Sme tu pre Vás kedykoľvek, nápady vieme zakomponovať aj v procese príprav, aby ste boli s výsledkom spokojní a užili si Váš deň podľa predstáv.

 

Zavolajte nám

…a sny sa stanú skutočné…

Prečo sa rozhodnúť pre svadobnú koordinátorku?

Svadobný deň je pre každú ženu jedným z najdôležitejších dní v živote. Od okamihu, keď muž vášho života predstúpil pred vás so snubným prsteňom, sa vo vašich myšlienkach odohrávajú tie najkrajšie predstavy o vašom dni.
Premýšľate, kde začať, čo všetko je potrebné vybaviť, kde nájsť najlepšie tipy na dodávateľov. Prehľadávate internet so svadobnými stránkami, kúpite si dostupné svadobné časopisy, v duchu vyberáte svadobné šaty a množstvo iných maličkostí, ktoré majú z vášho svadobného dňa urobiť ten najkrajší, najvýnimočnejší – jednoducho jedinečný zážitok.
Kde v tomto všetkom, čo sa okolo vás deje je miesto pre svadobnú koordinátorku? Je to predsa váš deň, vy najlepšie viete ako má vyzerať. A nakoniec, vy si chcete užiť všetky tie prípravy okolo vášho svadobného dňa.
Hlavnou úlohou svadobnej koordinátorky je pomôcť zorientovať sa v možnostiach a vašich predstavách. Stáť pri vás a poradiť vám v kľúčových veciach. Veľmi pravdepodobne je toto vaša prvá a jediná svadba, koordinátorka má skúsenosti z mnohých iných svadieb, a tie vám rada odovzdá.
Ďalšia kľúčová rola svadobnej koordinátorky je počas svadobného dňa, respektíve pár týždňov pred ním. Je jej zodpovednosťou, aby váš veľký deň prebiehal presne tak, ako ste sa na ňom vy dve dohodli. Predsa ste svojich najbližších a priateľov nepozvali na svadbu preto, aby ste ich zasypali množstvom úloh a pokynov, ktoré treba počas svadobného dňa zariadiť, pretože vy ich jednoducho riešiť nemôžete.

=zdroj= Svadba a iné slávnostné príležitosti

 

MariaH nevesta