Ponuka služieb

 

 

SVADOBNÉ A SPOLOČENSKÉ ŠATY

U nás nájdete  širokú ponuku svadobných a spoločenských šiat  pre dámy i deti. Šaty, ktoré splnia aj tie najnáročnejšie predstavy o jemnej kráse, kúzle a elegancii. Kvalita, dostupné ceny, flexibilný prístup, rýchle dodanie, konečné úpravy, šitie na mieru alebo podľa návrhu klienta.

 

 

VÝZDOBA SPOLOČENSKÝCH UDALOSTÍ

Radi Vám pripravíme výzdobu podľa Vašich predstáv.
Dokonalosť a profesionalita sa dá preniesť do každej výzdoby – aj na tú Vašu. Zatiaľ čo niektoré trendy výzdob sály sú z Vášho pohľadu ťažšie zrealizovateľné , existuje veľa možností, ako Vám ich my – profesionáli zrealizujeme a priblížime Vám čo najviac
“sny z obrázkov”.

 

 

KVETINOVÁ VÝZDOBA A DONÁŠKA KYTÍC PRE VAŠICH BLÍZKYCH

Neodmysliteľnou súčasťou k výzdobe každého eventu či slávnostnej príležitosti je kvetinová výzdoba. Ponúkame Vám exkluzívny zážitok zo širokého spektra čerstvých kvetinových aranžmánov ako i svadobnú kyticu pre nevestu či pierko pre ženícha. Taktiež ponúkame donášku kytíc a kvitnúcich boxov pre vašich blízkych.

 

 

CERTIFIKOVANÝ SVADOBNÝ KOORDINÁTOR

Váš svadobný koordinátor myslí na každý detail. Dohliadne na všetky svadobné služby a iné drobnosti, ktoré robia svadobný deň výnimočným. Bude s Vami počas predsvadobných príprav i počas celého svadobného dňa.

 

 

PRENÁJOM INVENTÁRU

Častokrát sa stáva, že z dôvodu plného obsadenia termínu, už nemáme priestor pre prípravu výzdoby ďalšiemu klientovi. I toto je jeden z príkladov, kedy Vám radi prenajmeme inventár ako napríklad návleky na stoličky, sukne, obrusy, svietniky, vázy, zrkadlá atď.. Neváhajte nás preto kontaktovať a informovať sa o možnostiach prenájmu na Váš termín.

 

 

DARČEKOVÝ TOVAR

Tešíme sa, že môžeme podporovať chránené dielne a handmade tvorcov zo Slovenska a preto u nás nájdete široký výber darčekov nie len pre hostí na svadbu ale i na súkromnú oslavu či firemný večierok.

 

 

KOMISIONÁLNY PREDAJ SVADOBNÝCH A SPOLOČENSKÝCH ŠIAT

Ako jediný na Slovensku Vám ponúkame možnosť predať svoje svadobné či spoločenské šaty formou komisionálneho predaja. Neváhajte nás preto kontaktovať a informovať sa o podmienkach komisionálneho predaja vašich šiat v našom salóne v Pezinku.

 

 

U nás taktiež nájdete svadobné topánky, rôzne svadobné doplnky pre nevestu, ženícha i družičky, gravírované poháre, darčeky pre hostí, svadobné oznámenia, menovky, zasadací poriadok a iné tlačoviny…
Zabezpečíme všetkých potrebných profesionálov ako napríklad kameramana, fotografa, DJa či vizážistku…


Zamok Pezinok MariaH