MariaH sluzby vyzdoba

Ponuka služieb

VÝZDOBA SPOLOČENSKÝCH UDALOSTÍ


Radi Vám pripravíme výzdobu podľa Vašich predstáv.
Dokonalosť a profesionalita sa dá preniesť do každej výzdoby – aj na tú Vašu. Zatiaľ čo niektoré trendy výzdob sály sú z Vášho pohľadu ťažšie zrealizovateľné , existuje veľa možností, ako Vám ich my – profesionáli zrealizujeme a priblížime Vám čo najviac
“sny z obrázkov”.

KVETINOVÁ VÝZDOBA


Neodmysliteľnou súčasťou k výzdobe každého eventu či slávnostej príležitosti je kvetinová výzdoba. Ponúkame Vám exkluzívny zážitok zo širokého spektra čerstvých kvetinových aranžmánov ako i svadobnú kyticu pre nevestu či pierko pre ženícha.


PRENÁJOM INVENTÁRU


Častokrát sa stáva, že z dôvodu plného obsadenia termínu, už nemáme priestor pre prípravu výzdoby ďalšiemu klientovi. I toto je jeden z príkladov, kedy Vám radi prenajmeme inventár ako napríklad návleky na stoličky, sukne, obrusy, svietniky, vázy, zrkadlá atď.. Neváhajte nás preto kontaktovať a informovať sa o možnostiach prenájmu na Váš termín.


CERTIFIKOVANÝ SVADOBNÝ KOORDINÁTOR

Váš svadobný koordinátor myslí na každý detail. Dohliadne na všetky svadobné služby a iné drobnosti, ktoré robia svadobný deň výnimočným. Bude s Vami počas predsvadobných príprav i počas celého svadobného dňa.

DARČEK

Radi podporujeme chránené dielne a handmade tvorcov zo Slovenska a preto u nás nájdete široký výber darčekov pre hostí na svadbu, oslavu či firemný večierok, alebo len tak pre potešenie.


PREDAJ A PRENÁJOM SVADOBNÝCH A SPOLOČENSKÝCH ŠIAT

V našom salóne nájdete ponuku svadobných a spoločenských šiat na predaj či prenájom.
Kvalitné šaty za skvelé ceny.
Samozrejmosťou je u nás i úprava šiat.


KOMISIONÁLNY PREDAJ SVADOBNÝCH A SPOLOČENSKÝCH ŠIAT


Ako jediný na Slovensku Vám ponúkame možnosť predať svoje svadobné či spoločenské šaty formou komisionálneho predaja. Neváhajte nás preto kontaktovať a informovať sa o podmienkach komisionálneho predaja vašich šiat v našom salóne v Pezinku.


U nás taktiež nájdete svadobné topánky, rôzne svadobné doplnky pre nevestu, ženícha i družičky, gravírované poháre, darčeky pre hostí, svadobné oznámenia, menovky, zasadací poriadok a iné tlačoviny…
Zabezpečíme všetkých potrebných profesionálov ako napríklad kameramana, fotografa, DJa či vizážistku…