Svadobná kytica

Plánujete svadbu, oslavu či iný večierok v roku 2018?

Potrebujete vedieť o aktuálnych svadobných trendoch a farebných škálach pre rok 2018? Sme tu, aby sme vám pomohli!

 

Plánujete svadbu, oslavu či iný večierok v roku 2018? Potrebujete vedieť o aktuálnych svadobných trendoch a farebných škálach pre rok 2018? Sme tu, aby sme vám pomohli! Výber tých správnych farieb! Máme prehľad o tom, čo bude v roku 2018 trendy nie len v svadobných farbách a myslíme si, že budete milovať to, načo sme prišli!

1. Staroružová a zelená
Táto farebná kombinácia môže byť aranžovaná akokoľvek. Je skvelým kompromisom pre ružovú, pretože nie je príliš ženská/príliš ružová. Je tu veľa možností pokiaľ ide o túto farebnú kombináciou, takže možnosti sú nekonečné!

2. Levadulová a orgovánová
Keď premýšľate o týchto dvoch farbách, možno si myslíte, že nie je to len “purpurová”, ale je tu viac, než len to. Levanduľa ponúka ľahkú, “poprášenú” kvalitu a orgovánová ponúka svieži vzhľad. Kombinácia oboch spôsobí, že je vizuálne zaujímavá, pretože nie ste zaťažená len jedným odtieňom.

3. Zaprášená modrá a silno červená
Aj keď tieto dve farby vyzerajú, že by sa mali používať iba na jeseň, môžu skutočne fungovať v každom ročnom období. V tejto kombinácii existuje neočakávaná kvalita, ktorá zvyšuje jej vizuálny záujem a táto kombinácia má vzhľad na vysokej úrovni.

 

4. Čierna, biela a zlatá
Táto farebná kombinácia je skutočná klasika. Pridaním zlatej dostanete iskru a lesk, ktorý základná čierna a biela nedokážu poskytnúť. To dodáva elegantný vzhľad vášej výzdobu a robí to viac elegantné.

5. Odtiene modrej
Táto farebná kombinácia je nádherná, pretože nemusíte vyberať len jednu. Kvetinová výzdoba je v modrej veľmi obmedzená, takže váš ďalší dekor a oblečenie bude hlavným spôsobom, ako dostať túto farebnú paletu na výslnie. Môžete byť oblečený v akomkoľvek odtieni a je možné s ňou pracovať v každom ročnom období, čo robí túto farbu bez námahy krásnu.

6. Vintage červená a broskyňová
Táto farebná kombinácia umožňuje veľmi živý výber. Množstvo kvetinových kombinácií, rovnako ako ostatné dekorácie, a môžete sa cítiť elegantne, čerstvo alebo zábavne v závislosti na tom, ako chcete, aby to bolo.

7. Tmavá modrá a fialová

8. Champagne zlatá a vínovo