MariaH svadobna vyzdoba

INŠPIRATÍVNE STRÁNKY VERZUS REALITA

Inšpiratívne stránky verzus realita a prečo si vybrať práve profesionálov na svadobnú výzdobu.

 

Stále častejšie sa stretávam s tým, že nevesty nám ukazujú fotky zo zahraničných inšpiratívnych stránok. Preto som sa rozhodla, napísať menší príspevok k tejto téme.

Ak ste niekedy pozerali zahraničné stránky pre svadobné trendy a inšpiráciu, viete, ako to je prechádzať stovkami obrázkov a uvažovať nad tým, či sú to vôbec reálne fotografie svadieb a koľko to bude v konečnom dôsledku ukrajovať z Vášho rozpočtu. Odpoveď je áno, sú skutočné a reálne pre každého! Dokonalosť a profesionalita sa dá preniesť do každej svadby – aj na tú Vašu. 
Zatiaľ čo niektoré trendy sú ťažšie zrealizovateľné z Vášho pohľadu, existuje veľa možností, ako Vám ich my – profesionáli zrealizujeme a priblížime Vám čo najviac “sny z obrázkov”. 
Veľa neviest si povie, že výzdobu a všetko, čo patrí k tomu, si spravia sami. Neuvedomujú si však, že v konečnom dôsledku ich to stojí viac peňazí, ako keď ich vo všetkom zastúpia ruky nášho profi tímu. Nie len, že je ukrojený väčší kus z rozpočtu, ale je to i viac nervozity, premárnený čas, kopec stresu a starostí pred ich vysnívaným dňom. Profesionál Vám zabezpečí všetko podľa Vašich predstáv a finačného rozpočtu. Konzultuje s Vami každý krok do detailu, aby Vy ste si tak mohli vychutnávať celý čas príprav bez stresu a nakoniec si užívať v plných dúškoch a s nadšením i ten najdôležitejší veľký svadobný deň.

Zaoberám sa výzdobou pre každú príležitosť a rada Vám poskytnem bližšie informácie na info@mariah.sk.